
calcActive())">
1 825,13 €
HT:
1 520,94 €
1 551,36 €
HT:
1 292,80 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080242
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Weasler Aftakas AW26 1710mm 1 3/8" 6 splines – 1 3/4" 20 splines Treksluiting
De Weasler aftakas AW26 met een lengte van 1710 mm is gemaakt voor betrouwbare krachtoverdracht tussen trekker en werktuig. De as heeft aan de werktuigzijde een 1 3/8" aansluiting met 6 splines en aan de trekkerzijde een 1 3/4" aansluiting met 20 splines. De treksluiting maakt bevestigen en losmaken eenvoudig en stevig. De kruisstukken van 42 x 104 mm zorgen voor stabiel gebruik, ook bij zware taken. Het sterprofiel van de buis helpt om slijtage te beperken en loopt soepel in elkaar. De aftakas is uitgevoerd in standaardvorm en wordt geleverd met een handleiding voor veilig gebruik.
Caractéristiques
| Marque | Weasler |
|---|---|
| Grootte | AW26 |
| Lz (mm) | 1710 |
| A (profiel) | 1 3/8" 6 Zähne |
| B (profiel) | 1 3/4" 20 Zähne |
| Profielbuissparing | G7/G8 |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 42 x 104 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 42 x 104 |
| Sluitsysteem | Treksluiting / treksluiting |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/4", 20 splines |
| Profiel | Met sterprofiel |
| Type | Standardausführung |
| Extra informatie | Bedienungsanleitung ist im Lieferumfang enthalten |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
1 825,13 €
HT:
1 520,94 €
1 551,36 €
HT:
1 292,80 €
HT:
