
calcActive())">
1 071,22 €
HT:
892,68 €
910,54 €
HT:
758,78 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080247
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Weasler Aftakas AW36 1 3/8" 6 splines – Treksluiting – Lengte 2010 mm
De Weasler aftakas AW36 is een sterke aandrijfas met een lengte van 2010 mm. Beide zijden hebben een aansluiting van 1 3/8" met 6 splines. De as gebruikt een treksluiting aan beide kanten, wat zorgt voor een stevige koppeling tussen trekker en werktuig. Het sterprofiel met G7/G8 buis zorgt voor soepele krachtoverdracht, zelfs bij zware werktaken. De kruisgrootte is 36 x 88,8 mm aan beide zijden. Deze aftakas hoort bij de standaard uitvoering en wordt geleverd met een handleiding. Betrouwbaar, degelijk en passend bij veel types landbouwmachines.
Caractéristiques
| Marque | Weasler |
|---|---|
| Grootte | AW36 |
| Lz (mm) | 2010 |
| A (profiel) | 1 3/8" 6 Zähne |
| B (profiel) | 1 3/8" 6 Zähne |
| Profielbuissparing | G7/G8 |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 36 x 88,8 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 36 x 88,8 |
| Sluitsysteem | Treksluiting / treksluiting |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profiel | Met sterprofiel |
| Type | Standardausführung |
| Extra informatie | Bedienungsanleitung ist im Lieferumfang enthalten |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
1 071,22 €
HT:
892,68 €
910,54 €
HT:
758,78 €
HT:
