
calcActive())">
270,79 €
HT:
225,66 €
230,17 €
HT:
191,81 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080250
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Weasler Aftakas AW10 1 3/8" 6 splines 510 mm met treksluiting
De Weasler aftakas AW10 met treksluiting is betrouwbaar voor het overbrengen van kracht tussen trekker en werktuig. De lengte van 510 mm en de koppelingen van 1 3/8" met 6 splines aan beide zijden maken montage eenvoudig en stevig. Het citroenprofiel zorgt voor een soepele werking en minder slijtage. De kruisgrootte van 22 x 54,8 mm aan beide kanten biedt goede stabiliteit en lange levensduur. Dankzij de dubbele treksluiting blijft de as stevig vastzitten tijdens het werk. Deze standaard uitvoering wordt geleverd met handleiding, zodat montage en onderhoud duidelijk zijn. Ideaal voor dagelijks gebruik in de landbouw.
Caractéristiques
| Marque | Weasler |
|---|---|
| Grootte | AW10 |
| Lz (mm) | 510 |
| A (profiel) | 1 3/8" 6 Zähne |
| B (profiel) | 1 3/8" 6 Zähne |
| Profielbuissparing | G1/G2 |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 22 x 54,8 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 22 x 54,8 |
| Sluitsysteem | Treksluiting / treksluiting |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profiel | Met citroenprofiel |
| Type | Standardausführung |
| Extra informatie | Bedienungsanleitung ist im Lieferumfang enthalten |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
270,79 €
HT:
225,66 €
230,17 €
HT:
191,81 €
HT:
