
calcActive())">
278,32 €
HT:
231,93 €
236,57 €
HT:
197,14 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080251
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Weasler Aftakas AW10 1 3/8" 6 splines citroenprofiel 610 mm treksluiting
De Weasler Aftakas AW10 is een stevige standaard aftakas met een lengte van 610 mm. De as heeft aan beide zijden een 1 3/8" aansluiting met 6 splines en is uitgevoerd met een citroenprofiel. Dit zorgt voor een betrouwbare krachtoverbrenging tussen trekker en werktuig. De treksluiting aan beide kanten maakt koppelen en losmaken eenvoudig en veilig. De kruisgrootte van 22 x 54,8 mm biedt extra stabiliteit bij zwaar werk. Deze aftakas is geschikt voor verschillende landbouwwerktuigen en wordt geleverd met een duidelijke handleiding voor juist gebruik en onderhoud.
Caractéristiques
| Marque | Weasler |
|---|---|
| Grootte | AW10 |
| Lz (mm) | 610 |
| A (profiel) | 1 3/8" 6 Zähne |
| B (profiel) | 1 3/8" 6 Zähne |
| Profielbuissparing | G1/G2 |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 22 x 54,8 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 22 x 54,8 |
| Sluitsysteem | Treksluiting / treksluiting |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profiel | Met citroenprofiel |
| Type | Standardausführung |
| Extra informatie | Bedienungsanleitung ist im Lieferumfang enthalten |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
278,32 €
HT:
231,93 €
236,57 €
HT:
197,14 €
HT:
