
calcActive())">
289,57 €
HT:
241,31 €
246,13 €
HT:
205,11 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080252
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Weasler Aftakas AW10 1 3/8" 6 splines citroenprofiel 760 mm
De Weasler aftakas AW10 met citroenprofiel is gemaakt voor betrouwbare krachtoverdracht tussen trekker en werktuig. De aftakas heeft aan beide zijden een 1 3/8" aansluiting met 6 splines en een totale lengte van 760 mm. Dankzij de trekvergrendeling blijft de koppeling stevig vastzitten tijdens het werk. De kruisgrootte van 22 x 54,8 mm zorgt voor een stabiele aandrijving en lange levensduur. Het citroenprofiel maakt de as licht lopend en goed bestand tegen belasting. Deze standaarduitvoering wordt geleverd met handleiding, zodat montage en onderhoud duidelijk zijn. Ontworpen voor veilig en efficiënt gebruik op het veld.
Caractéristiques
| Marque | Weasler |
|---|---|
| Grootte | AW10 |
| Lz (mm) | 760 |
| A (profiel) | 1 3/8" 6 Zähne |
| B (profiel) | 1 3/8" 6 Zähne |
| Profielbuissparing | G1/G2 |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 22 x 54,8 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 22 x 54,8 |
| Sluitsysteem | Treksluiting / treksluiting |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profiel | Met citroenprofiel |
| Type | Standardausführung |
| Extra informatie | Bedienungsanleitung ist im Lieferumfang enthalten |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
289,57 €
HT:
241,31 €
246,13 €
HT:
205,11 €
HT:
