
calcActive())">
410,82 €
HT:
342,35 €
349,20 €
HT:
291,00 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080253
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Weasler Aftakas AW10 1 3/8" 6 splines 1360 mm citroenprofiel
De Weasler Aftakas AW10 met citroenprofiel is geschikt voor standaard trekkers en werktuigen met 1 3/8" 6-spline aansluitingen. De lengte van 1360 mm geeft een goede werkruimte tussen trekker en machine. Beide zijden hebben een kruisgrootte van 22 x 54,8 mm voor sterke krachtoverdracht. De aftakas heeft een treksluiting aan beide kanten en biedt een stabiele verbinding. Dankzij het stevige profiel past hij goed bij veel landbouwmachines. Wordt geleverd met handleiding voor veilig gebruik en onderhoud. Ontworpen voor betrouwbaar werk op het land, bij zowel lichte als zwaardere toepassingen.
Caractéristiques
| Marque | Weasler |
|---|---|
| Grootte | AW10 |
| Lz (mm) | 1360 |
| A (profiel) | 1 3/8" 6 Zähne |
| B (profiel) | 1 3/8" 6 Zähne |
| Profielbuissparing | G1/G2 |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 22 x 54,8 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 22 x 54,8 |
| Sluitsysteem | Treksluiting / treksluiting |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profiel | Met citroenprofiel |
| Type | Standardausführung |
| Extra informatie | Bedienungsanleitung ist im Lieferumfang enthalten |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
410,82 €
HT:
342,35 €
349,20 €
HT:
291,00 €
HT:
