
calcActive())">
334,93 €
HT:
279,11 €
284,69 €
HT:
237,24 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080255
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Weasler Aftakas AW20 1 3/8" 6 splines citroenprofiel 560 mm
De Weasler Aftakas AW20 is een sterke en betrouwbare aftakas voor dagelijks gebruik. Deze as heeft een lengte van 560 mm en een citroenprofiel. Beide zijden hebben een 1 3/8" aansluiting met 6 splines. De kruisgrootte is 24 x 61 mm, wat zorgt voor een stabiele en duurzame verbinding. De as is voorzien van een treksluiting aan beide kanten, wat het koppelen eenvoudig maakt. Deze uitvoering hoort bij de standaard aftakassen en past goed bij diverse machines en trekkers. Een handleiding wordt meegeleverd voor een duidelijke uitleg bij montage en onderhoud.
Caractéristiques
| Marque | Weasler |
|---|---|
| Grootte | AW20 |
| Lz (mm) | 560 |
| A (profiel) | 1 3/8" 6 Zähne |
| B (profiel) | 1 3/8" 6 Zähne |
| Profielbuissparing | G3/G4 |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 24 x 61 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 24 x 61 |
| Sluitsysteem | Treksluiting / treksluiting |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profiel | Met citroenprofiel |
| Type | Standardausführung |
| Extra informatie | Bedienungsanleitung ist im Lieferumfang enthalten |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
334,93 €
HT:
279,11 €
284,69 €
HT:
237,24 €
HT:
