
calcActive())">
350,09 €
HT:
291,74 €
297,58 €
HT:
247,98 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080256
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Weasler Aftakas AW20 710mm 1 3/8" 6 splines citroenprofiel treksluiting
De Weasler Aftakas AW20 met een lengte van 710 mm is geschikt voor standaard toepassingen in de landbouw. De aftakas heeft aan beide kanten een 1 3/8" aansluiting met 6 splines en een citroenprofiel. Het profiel zorgt voor een stabiele krachtoverbrenging tussen trekker en werktuig. De as is voorzien van een treksluiting aan beide zijden, wat het koppelen eenvoudig maakt. De kruisgrootte is 24 x 61 mm. Dit model valt binnen de standaarduitvoering en wordt geleverd met een handleiding. Een betrouwbare aftakas die goed past bij veel gangbare machines en werktuigen.
Caractéristiques
| Marque | Weasler |
|---|---|
| Grootte | AW20 |
| Lz (mm) | 710 |
| A (profiel) | 1 3/8" 6 Zähne |
| B (profiel) | 1 3/8" 6 Zähne |
| Profielbuissparing | G3/G4 |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 24 x 61 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 24 x 61 |
| Sluitsysteem | Treksluiting / treksluiting |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profiel | Met citroenprofiel |
| Type | Standardausführung |
| Extra informatie | Bedienungsanleitung ist im Lieferumfang enthalten |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
350,09 €
HT:
291,74 €
297,58 €
HT:
247,98 €
HT:
