
calcActive())">
365,95 €
HT:
304,96 €
311,06 €
HT:
259,22 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080259
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Weasler Aftakas AW20 1 3/8" 6 splines Citroenprofiel Treksluiting 1010 mm
De Weasler aftakas AW20 met citroenprofiel heeft een lengte van 1010 mm en is gemaakt voor betrouwbaar krachtoverbreng. Beide zijden hebben een 1 3/8" aansluiting met 6 splines. De kruisstukken zijn 24 x 61 mm en zorgen voor stabiele werking bij zwaar werk. De buis heeft een G3/G4 sparing. Het treksluitsysteem houdt de verbinding stevig en maakt loskoppelen snel. Deze standaard uitvoering past goed bij veel trekkers en werktuigen. De aftakas wordt geleverd met handleiding. Ontworpen voor gebruiksgemak en lange levensduur in het veld of op het erf.
Caractéristiques
| Marque | Weasler |
|---|---|
| Grootte | AW20 |
| Lz (mm) | 1010 |
| A (profiel) | 1 3/8" 6 Zähne |
| B (profiel) | 1 3/8" 6 Zähne |
| Profielbuissparing | G3/G4 |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 24 x 61 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 24 x 61 |
| Sluitsysteem | Treksluiting / treksluiting |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profiel | Met citroenprofiel |
| Type | Standardausführung |
| Extra informatie | Bedienungsanleitung ist im Lieferumfang enthalten |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
365,95 €
HT:
304,96 €
311,06 €
HT:
259,22 €
HT:
