
calcActive())">
385,79 €
HT:
321,49 €
327,91 €
HT:
273,26 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080260
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Weasler Aftakas AW20 1210mm 1 3/8" 6 splines Citroenprofiel Treksluiting
De Weasler aftakas AW20 met een lengte van 1210 mm is een sterke aandrijfas voor standaard toepassingen. Beide zijden hebben een 1 3/8" aansluiting met 6 splines. De as heeft een citroenprofiel en is voorzien van een dubbele treksluiting. Dit zorgt voor een vaste en veilige verbinding tussen trekker en werktuig. De kruisstukken aan beide kanten meten 24 x 61 mm en passen bij de meeste standaard koppelingen. De buisopening hoort bij type G3/G4. De aftakas wordt geleverd met handleiding en is geschikt voor gebruik in landbouwmachines waar betrouwbaarheid en eenvoudige koppeling belangrijk zijn.
Caractéristiques
| Marque | Weasler |
|---|---|
| Grootte | AW20 |
| Lz (mm) | 1210 |
| A (profiel) | 1 3/8" 6 Zähne |
| B (profiel) | 1 3/8" 6 Zähne |
| Profielbuissparing | G3/G4 |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 24 x 61 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 24 x 61 |
| Sluitsysteem | Treksluiting / treksluiting |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profiel | Met citroenprofiel |
| Type | Standardausführung |
| Extra informatie | Bedienungsanleitung ist im Lieferumfang enthalten |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
385,79 €
HT:
321,49 €
327,91 €
HT:
273,26 €
HT:
