
calcActive())">
434,78 €
HT:
362,32 €
369,56 €
HT:
307,97 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080261
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Weasler Aftakas AW20 1710mm 1 3/8" 6 splines Treksluiting Citroenprofiel
De Weasler Aftakas AW20 met een lengte van 1710 mm is een stevige aftakas voor standaard aandrijftoepassingen. Beide zijden hebben een aansluiting van 1 3/8" met 6 splines. Het profiel is in citroenvorm, wat zorgt voor goede krachtoverdracht en soepele beweging. De kruizen hebben een maat van 24 x 61 mm. Het treksysteem werkt met een treksluiting aan beide zijden, wat het wisselen van machines eenvoudig maakt. Deze aftakas hoort bij de standaarduitvoering en wordt geleverd met een handleiding. De buis heeft het G3/G4 profiel, wat past binnen veelvoorkomende agrarische werktuigen.
Caractéristiques
| Marque | Weasler |
|---|---|
| Grootte | AW20 |
| Lz (mm) | 1710 |
| A (profiel) | 1 3/8" 6 Zähne |
| B (profiel) | 1 3/8" 6 Zähne |
| Profielbuissparing | G3/G4 |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 24 x 61 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 24 x 61 |
| Sluitsysteem | Treksluiting / treksluiting |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profiel | Met citroenprofiel |
| Type | Standardausführung |
| Extra informatie | Bedienungsanleitung ist im Lieferumfang enthalten |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
434,78 €
HT:
362,32 €
369,56 €
HT:
307,97 €
HT:
