
calcActive())">
332,70 €
HT:
277,25 €
282,79 €
HT:
235,66 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080262
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Weasler Aftakas AW21 1 3/8" 6 splines – citroenprofiel – 460 mm treksluiting
Deze Weasler aftakas AW21 met citroenprofiel heeft een lengte van 460 mm en is uitgevoerd met een treksluiting aan beide zijden. De as heeft aan trekker- en werktuigzijde een aansluiting van 1 3/8" met 6 splines, wat zorgt voor een stevige en betrouwbare koppeling. De kruisgrootte aan beide kanten is 27 x 74,6 mm. Door de standaarduitvoering past deze aftakas bij veel gangbare toepassingen. De profielbuissparing is G3/G4. De aftakas wordt geleverd met handleiding, zodat montage en onderhoud eenvoudig zijn. Veilig en duurzaam voor dagelijks gebruik op het erf of in het veld.
Caractéristiques
| Marque | Weasler |
|---|---|
| Grootte | AW21 |
| Lz (mm) | 460 |
| A (profiel) | 1 3/8" 6 Zähne |
| B (profiel) | 1 3/8" 6 Zähne |
| Profielbuissparing | G3/G4 |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 27 x 74,6 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 27 x 74,6 |
| Sluitsysteem | Treksluiting / treksluiting |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profiel | Met citroenprofiel |
| Type | Standardausführung |
| Extra informatie | Bedienungsanleitung ist im Lieferumfang enthalten |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
332,70 €
HT:
277,25 €
282,79 €
HT:
235,66 €
HT:
