
calcActive())">
337,78 €
HT:
281,48 €
287,11 €
HT:
239,26 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080263
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Weasler Aftakas AW21 1 3/8" 6 splines – 510 mm – treksluiting
De Weasler Aftakas AW21 met een lengte van 510 mm is geschikt voor standaard aandrijftoepassingen in landbouwmachines. Beide zijden hebben een 1 3/8" as met 6 splines en een betrouwbare treksluiting. De aftakas heeft een citroenprofiel en kruisstukken van 27 x 74,6 mm voor een stabiele en duurzame overbrenging van kracht. Het model is voorzien van een G3/G4 profielbuissparing. De uitvoering aan zowel trekker- als werktuigzijde is gelijk, wat montage eenvoudig maakt. Een handleiding wordt meegeleverd. Deze as is bedoeld voor gebruik in standaard aftakassystemen waarbij veiligheid en betrouwbaarheid belangrijk zijn.
Caractéristiques
| Marque | Weasler |
|---|---|
| Grootte | AW21 |
| Lz (mm) | 510 |
| A (profiel) | 1 3/8" 6 Zähne |
| B (profiel) | 1 3/8" 6 Zähne |
| Profielbuissparing | G3/G4 |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 27 x 74,6 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 27 x 74,6 |
| Sluitsysteem | Treksluiting / treksluiting |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profiel | Met citroenprofiel |
| Type | Standardausführung |
| Extra informatie | Bedienungsanleitung ist im Lieferumfang enthalten |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
337,78 €
HT:
281,48 €
287,11 €
HT:
239,26 €
HT:
