
calcActive())">
347,90 €
HT:
289,92 €
295,72 €
HT:
246,43 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080264
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Weasler Aftakas AW21 1 3/8" 6 splines – 610 mm citroenprofiel treksluiting
Deze aftakas AW21 met een lengte van 610 mm heeft een citroenprofiel en een stevige treksluiting. Beide zijden hebben een 1 3/8" as met 6 splines. Het type behoort tot de standaard uitvoering en past goed bij veel landbouwmachines. De kruisgrootte aan beide kanten is 27 x 74,6 mm. De profielbuissparing is G3/G4. Door de solide bouw blijft de kracht goed overgebracht tussen trekker en werktuig. De aftakas wordt geleverd met duidelijke handleiding. Deze uitvoering is geschikt voor dagelijks gebruik op het erf en bij veldwerk waar een betrouwbare aandrijflijn nodig is.
Caractéristiques
| Marque | Weasler |
|---|---|
| Grootte | AW21 |
| Lz (mm) | 610 |
| A (profiel) | 1 3/8" 6 Zähne |
| B (profiel) | 1 3/8" 6 Zähne |
| Profielbuissparing | G3/G4 |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 27 x 74,6 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 27 x 74,6 |
| Sluitsysteem | Treksluiting / treksluiting |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profiel | Met citroenprofiel |
| Type | Standardausführung |
| Extra informatie | Bedienungsanleitung ist im Lieferumfang enthalten |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
347,90 €
HT:
289,92 €
295,72 €
HT:
246,43 €
HT:
