
calcActive())">
422,93 €
HT:
352,44 €
359,48 €
HT:
299,57 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080267
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Weasler Aftakas AW21 1510mm 1 3/8" 6 splines citroenprofiel
De Weasler aftakas AW21 met een lengte van 1510 mm is gemaakt voor een stabiele krachtoverdracht tussen trekker en werktuig. Beide zijden hebben een 1 3/8" as met 6 splines voor een stevige koppeling. De buis heeft een citroenprofiel, wat zorgt voor een soepele beweging onder belasting. Het treksluitsysteem maakt vast- en loskoppelen eenvoudig en veilig. De kruisgrootte van 27 x 74,6 mm aan beide zijden garandeert een sterke verbinding. Deze aftakas is een standaard uitvoering en komt met een duidelijke handleiding voor veilig gebruik en onderhoud.
Caractéristiques
| Marque | Weasler |
|---|---|
| Grootte | AW21 |
| Lz (mm) | 1510 |
| A (profiel) | 1 3/8" 6 Zähne |
| B (profiel) | 1 3/8" 6 Zähne |
| Profielbuissparing | G3/G4 |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 27 x 74,6 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 27 x 74,6 |
| Sluitsysteem | Treksluiting / treksluiting |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profiel | Met citroenprofiel |
| Type | Standardausführung |
| Extra informatie | Bedienungsanleitung ist im Lieferumfang enthalten |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
422,93 €
HT:
352,44 €
359,48 €
HT:
299,57 €
HT:
