
calcActive())">
474,29 €
HT:
395,24 €
403,14 €
HT:
335,95 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080269
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Weasler Aftakas AW35 1 3/8" 6 splines 610mm citroenprofiel Treksluiting
De Weasler Aftakas AW35 is een standaard aandrijfas met een lengte van 610 mm en een citroenprofiel. Beide zijden hebben een aansluiting van 1 3/8" met 6 splines. De trek- en werktuigzijde zijn gelijk, wat de montage eenvoudig maakt. De treksluiting zorgt voor een vaste verbinding en makkelijk losmaken wanneer nodig. De kruisgrootte aan beide kanten is 32 x 76 mm. Deze aftakas past goed bij machines waar een betrouwbare krachtoverdracht belangrijk is. De as wordt geleverd met handleiding voor veilig gebruik en onderhoud.
Caractéristiques
| Marque | Weasler |
|---|---|
| Grootte | AW35 |
| Lz (mm) | 610 |
| A (profiel) | 1 3/8" 6 Zähne |
| B (profiel) | 1 3/8" 6 Zähne |
| Profielbuissparing | G5/G6 |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 32 x 76 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 32 x 76 |
| Sluitsysteem | Treksluiting / treksluiting |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profiel | Met citroenprofiel |
| Type | Standardausführung |
| Extra informatie | Bedienungsanleitung ist im Lieferumfang enthalten |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
474,29 €
HT:
395,24 €
403,14 €
HT:
335,95 €
HT:
