
calcActive())">
576,71 €
HT:
480,59 €
490,20 €
HT:
408,50 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080272
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Weasler Aftakas AW35 1 3/8" 6 splines 1360 mm treksluiting
De Weasler aftakas AW35 met treksluiting is gemaakt voor een sterke en veilige krachtoverdracht tussen trekker en werktuig. De lengte is 1360 mm en beide zijden hebben een 1 3/8" aansluiting met 6 splines. De aftakas heeft een citroenprofiel en kruizen van 32 x 76 mm, wat zorgt voor een stabiele en soepele werking. De treksluiting aan beide kanten maakt vast- en loskoppelen snel en eenvoudig. Deze standaarduitvoering is geschikt voor uiteenlopende toepassingen in de landbouw. Een handleiding zit erbij voor juist gebruik en onderhoud van de aandrijfas.
Caractéristiques
| Marque | Weasler |
|---|---|
| Grootte | AW35 |
| Lz (mm) | 1360 |
| A (profiel) | 1 3/8" 6 Zähne |
| B (profiel) | 1 3/8" 6 Zähne |
| Profielbuissparing | G5/G6 |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 32 x 76 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 32 x 76 |
| Sluitsysteem | Treksluiting / treksluiting |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profiel | Met citroenprofiel |
| Type | Standardausführung |
| Extra informatie | Bedienungsanleitung ist im Lieferumfang enthalten |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
576,71 €
HT:
480,59 €
490,20 €
HT:
408,50 €
HT:
