
calcActive())">
556,78 €
HT:
463,98 €
473,26 €
HT:
394,38 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080274
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Weasler Aftakas AW35 1 3/8" 6 splines citroenprofiel 860 mm
De Weasler Aftakas AW35 is een sterke as voor het overbrengen van aandrijfkracht tussen trekker en werktuig. De as heeft aan beide kanten een aansluiting van 1 3/8” met 6 splines en een citroenprofiel voor stabiele krachtverdeling. De lengte van 860 mm past goed bij veel standaard machines. Beide kruizen hebben een maat van 32 x 76 mm en de as is uitgerust met een treksluiting aan beide zijden, wat het koppelen en losmaken eenvoudig maakt. Deze aftakas wordt geleverd als standaard uitvoering en bevat een gebruiksaanwijzing. Ontworpen voor betrouwbaar gebruik bij dagelijks werk op het land.
Caractéristiques
| Marque | Weasler |
|---|---|
| Grootte | AW35 |
| Lz (mm) | 860 |
| A (profiel) | 1 3/8" 6 Zähne |
| B (profiel) | 1 3/8" 6 Zähne |
| Profielbuissparing | G5/G6 |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 32 x 76 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 32 x 76 |
| Sluitsysteem | Treksluiting / treksluiting |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profiel | Met citroenprofiel |
| Type | Standardausführung |
| Extra informatie | Bedienungsanleitung ist im Lieferumfang enthalten |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
556,78 €
HT:
463,98 €
473,26 €
HT:
394,38 €
HT:
