
calcActive())">
650,02 €
HT:
541,68 €
552,52 €
HT:
460,43 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080276
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Weasler Aftakas AW35 1210mm 1 3/8"-1 3/4" 6 splines Citroenprofiel
De Weasler Aftakas AW35 met een lengte van 1210 mm is een stevige as voor standaard aandrijftoepassingen. De as heeft aan de trekkerzijde een aansluiting van 1 3/8" met 6 splines en aan de werktuigzijde 1 3/4" met 6 splines. Het citroenprofiel met buissparing G5/G6 zorgt voor een stabiele krachtoverbrenging. Beide kruizen hebben een maat van 32 x 76 mm. De dubbele trekvergrendeling houdt de delen goed vast tijdens gebruik. De aftakas wordt geleverd met handleiding voor veilige montage en onderhoud. Een betrouwbare keuze voor wie een sterke en goed passende as nodig heeft in de categorie standaard aftakassen.
Caractéristiques
| Marque | Weasler |
|---|---|
| Grootte | AW35 |
| Lz (mm) | 1210 |
| A (profiel) | 1 3/4" 6 Zähne |
| B (profiel) | 1 3/8" 6 Zähne |
| Profielbuissparing | G5/G6 |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 32 x 76 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 32 x 76 |
| Sluitsysteem | Treksluiting / treksluiting |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/4", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profiel | Met citroenprofiel |
| Type | Standardausführung |
| Extra informatie | Bedienungsanleitung ist im Lieferumfang enthalten |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
650,02 €
HT:
541,68 €
552,52 €
HT:
460,43 €
HT:
