
calcActive())">
423,41 €
HT:
352,84 €
359,89 €
HT:
299,91 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080277
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Weasler Aftakas AW21S 1 3/8" 6 splines – citroenprofiel 460 mm treksluiting
De Weasler Aftakas AW21S is een stevige aftakas met een lengte van 460 mm en een citroenprofiel. Beide zijden hebben een aansluiting van 1 3/8" met 6 splines. Het treksluitingssysteem zorgt voor een snelle en zekere koppeling tussen trekker en werktuig. De kruisgrootte aan beide kanten is 27 x 74,6 mm, wat past bij veel standaard aandrijvingen. De buis heeft een G3/G4-sparing, wat de as sterk en stabiel maakt. Deze aftakas is een standaarduitvoering en wordt geleverd met een handleiding. Geschikt voor verschillende landbouwtoepassingen waar betrouwbare krachtoverbrenging nodig is.
Caractéristiques
| Marque | Weasler |
|---|---|
| Grootte | AW21S |
| Lz (mm) | 460 |
| A (profiel) | 1 3/8" 6 Zähne |
| B (profiel) | 1 3/8" 6 Zähne |
| Profielbuissparing | G3/G4 |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 27 x 74,6 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 27 x 74,6 |
| Sluitsysteem | Treksluiting / treksluiting |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profiel | Met citroenprofiel |
| Type | Standardausführung |
| Extra informatie | Bedienungsanleitung ist im Lieferumfang enthalten |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
423,41 €
HT:
352,84 €
359,89 €
HT:
299,91 €
HT:
