
calcActive())">
437,04 €
HT:
364,20 €
371,48 €
HT:
309,57 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080278
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Weasler Aftakas AW21S 1 3/8" 6 splines 560 mm citroenprofiel
De Weasler Aftakas AW21S is een standaard aftakas met een lengte van 560 mm en een citroenprofiel. Beide zijden hebben een aansluiting van 1 3/8" met 6 splines, wat zorgt voor een stevige koppeling tussen trekker en werktuig. De buis heeft de sparing G3/G4 en is voorzien van een treksluiting aan beide kanten. De kruizen zijn 27 x 74,6 mm groot en passen goed bij zware aandrijftaken. Deze aftakas levert een betrouwbare krachtoverbrenging en is geschikt voor veel landbouwmachines. Er zit een handleiding bij voor montage en onderhoud.
Caractéristiques
| Marque | Weasler |
|---|---|
| Grootte | AW21S |
| Lz (mm) | 560 |
| A (profiel) | 1 3/8" 6 Zähne |
| B (profiel) | 1 3/8" 6 Zähne |
| Profielbuissparing | G3/G4 |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 27 x 74,6 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 27 x 74,6 |
| Sluitsysteem | Treksluiting / treksluiting |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profiel | Met citroenprofiel |
| Type | Standardausführung |
| Extra informatie | Bedienungsanleitung ist im Lieferumfang enthalten |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
437,04 €
HT:
364,20 €
371,48 €
HT:
309,57 €
HT:
