
calcActive())">
597,38 €
HT:
497,82 €
507,78 €
HT:
423,15 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080281
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Weasler Aftakas AW35S 1 3/8" 6 splines 560 mm Treksluiting Citroenprofiel
De Weasler aftakas AW35S met citroenprofiel is een stevige en betrouwbare as voor machines met een trekker- en werktuigaansluiting van 1 3/8" met 6 splines. De as heeft een lengte van 560 mm en gebruikt een treksluiting aan beide zijden voor snelle bevestiging. De kruisgrootte van 32 x 76 mm zorgt voor lange levensduur en stabiele krachtoverdracht. Het citroenprofiel (G5/G6) maakt de as soepel in beweging en eenvoudig in onderhoud. Deze standaarduitvoering wordt geleverd met handleiding, zodat montage en gebruik meteen duidelijk zijn. Ideaal voor dagelijks werk met landbouwmachines.
Caractéristiques
| Marque | Weasler |
|---|---|
| Grootte | AW35S |
| Lz (mm) | 560 |
| A (profiel) | 1 3/8" 6 Zähne |
| B (profiel) | 1 3/8" 6 Zähne |
| Profielbuissparing | G5/G6 |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 32 x 76 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 32 x 76 |
| Sluitsysteem | Treksluiting / treksluiting |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profiel | Met citroenprofiel |
| Type | Standardausführung |
| Extra informatie | Bedienungsanleitung ist im Lieferumfang enthalten |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
597,38 €
HT:
497,82 €
507,78 €
HT:
423,15 €
HT:
