
calcActive())">
704,78 €
HT:
587,32 €
599,06 €
HT:
499,22 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080284
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Weasler Aftakas AW35S 1 3/8" 6 splines citroenprofiel 1010mm
De Weasler Aftakas AW35S 1 3/8" met 6 splines en citroenprofiel is een stevige aftakas voor standaard toepassingen in de landbouw. De as heeft een lengte van 1010 mm en is voorzien van een treksluiting aan beide zijden. Zowel aan de trekker- als werktuigzijde heeft de aftakas een aansluiting van 1 3/8" met 6 splines. De buis heeft een G5/G6 citroenprofiel dat zorgt voor een soepele krachtoverdracht. De kruisgrootte bedraagt 32 x 76 mm aan beide kanten. Deze as wordt geleverd met handleiding en is geschikt voor diverse machines met standaard aansluiting.
Caractéristiques
| Marque | Weasler |
|---|---|
| Grootte | AW35S |
| Lz (mm) | 1010 |
| A (profiel) | 1 3/8" 6 Zähne |
| B (profiel) | 1 3/8" 6 Zähne |
| Profielbuissparing | G5/G6 |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 32 x 76 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 32 x 76 |
| Sluitsysteem | Treksluiting / treksluiting |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profiel | Met citroenprofiel |
| Type | Standardausführung |
| Extra informatie | Bedienungsanleitung ist im Lieferumfang enthalten |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
704,78 €
HT:
587,32 €
599,06 €
HT:
499,22 €
HT:
