
calcActive())">
773,34 €
HT:
644,45 €
657,34 €
HT:
547,78 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080286
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Weasler Aftakas AW35S 1 3/8" 6 splines citroenprofiel 1360 mm
De Weasler Aftakas AW35S is een sterke aftakas voor standaard toepassingen. Hij heeft een lengte van 1360 mm en een citroenprofiel dat zorgt voor een soepele krachtoverdracht. De as heeft aan beide kanten een 1 3/8" aansluiting met 6 splines. Zowel de trekkerzijde als de werktuigzijde gebruiken dezelfde maat, wat het monteren gemakkelijk maakt. De kruisstukken hebben een afmeting van 32 x 76 mm. De as is voorzien van een treksluiting aan beide kanten, wat het koppelen veilig en snel maakt. De handleiding is inbegrepen, zodat je direct weet hoe je de aftakas goed monteert en onderhoudt.
Caractéristiques
| Marque | Weasler |
|---|---|
| Grootte | AW35S |
| Lz (mm) | 1360 |
| A (profiel) | 1 3/8" 6 Zähne |
| B (profiel) | 1 3/8" 6 Zähne |
| Profielbuissparing | G5/G6 |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 32 x 76 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 32 x 76 |
| Sluitsysteem | Treksluiting / treksluiting |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profiel | Met citroenprofiel |
| Type | Standardausführung |
| Extra informatie | Bedienungsanleitung ist im Lieferumfang enthalten |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
773,34 €
HT:
644,45 €
657,34 €
HT:
547,78 €
HT:
