
calcActive())">
167,60 €
HT:
139,67 €
142,46 €
HT:
118,72 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080290
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / BLUELINE Aftakas B2 1 3/8" 6 spline 460 mm Standaard uitvoering
De BLUELINE aftakas B2 met een lengte van 460 mm is een stevige en betrouwbare standaardas voor trekkers en werktuigen. Beide zijden hebben een 1 3/8" 6-spline aansluiting, zodat kracht goed wordt overgebracht. Het Italiaanse profiel zorgt voor een stabiele pasvorm. De as kan tot 27 pk bij 540 omw/min en 40 pk bij 1.000 omw/min aan. De koppeling werkt met drukstiften aan beide zijden, wat het monteren eenvoudig maakt. De kruisgrootte is 24 x 61 mm en de buis heeft een P3/P4-sparing. Deze aftakas wordt geleverd met een gebruiksaanwijzing voor veilig en juist gebruik.
Caractéristiques
| Marque | Blueline |
|---|---|
| Grootte | B2 |
| Lz (mm) | 460 |
| A (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| Profielbuissparing | P3/P4 |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 24 x 61 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 24 x 61 |
| Sluitsysteem | Drukstift / drukstift |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profiel | Italiaans systeem |
| Type | Standaard uitvoering |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Tot pk / kW (540 omw./min.) | 27/20 |
| Tot pk / kW (max. 1.000 omw./min.) | 40/30 |
| Nm (540 omw./min.) | 350 |
| Nm (1.000 omw./min.) | 285 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
167,60 €
HT:
139,67 €
142,46 €
HT:
118,72 €
HT:
