
calcActive())">
434,99 €
HT:
362,49 €
369,74 €
HT:
308,12 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080295
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Walterscheid Aftakas 100E 910mm 1 3/8" 6-spline Citroenprofiel
De Walterscheid Aftakas 100E met een lengte van 910 mm is gemaakt voor een betrouwbare krachtoverbrenging tussen trekker en werktuig. De as heeft aan beide zijden een 1 3/8" aansluiting met 6 splines en een Citroenprofiel voor een stevige passing. De kruisstukken meten 22 x 54,8 mm en de as gebruikt een treksluiting aan beide zijden. De veiligheidskap is type SD 05. Deze aftakas is geschikt voor 540 omw/min en levert 18 pk bij 1000 omw/min of 12 kW bij 540 omw/min. De set wordt geleverd met gebruiksaanwijzing voor snelle montage en veilig gebruik in het veld.
Caractéristiques
| Marque | Walterscheid |
|---|---|
| Grootte | 100E |
| Lz (mm) | 910 |
| A (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| Profielbuissparing | 00c/0a |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 22 x 54,8 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 22 x 54,8 |
| Sluitsysteem | Treksluiting / treksluiting |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profiel | Citroenprofiel |
| Afscherming | SD 05 |
| N max. (omw./min.) | 540 |
| Sluiting | AZG / ASGE |
| Type | W |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Pk / kW (1000 / 540 omw./min.) | 18 / 12 |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
434,99 €
HT:
362,49 €
369,74 €
HT:
308,12 €
HT:
