
calcActive())">
523,58 €
HT:
436,32 €
445,04 €
HT:
370,87 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080297
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Walterscheid Aftakas 300E 910mm 1 3/8" 6 splines Citroenprofiel 540 omw/min
De Walterscheid aftakas 300E met een lengte van 910 mm is gemaakt voor een betrouwbare krachtoverdracht tussen trekker en werktuig. De as heeft aan beide kanten een 1 3/8" aansluiting met 6 splines en een Citroenprofiel. Het treksluitsysteem zorgt voor een stevige koppeling zonder speling. De as draait tot 540 omw/min en levert daarbij tot 28 kW vermogen. Beide kruizen hebben een maat van 27 x 74,6 mm, wat bijdraagt aan een lange levensduur. De SD 15 afscherming biedt extra veiligheid tijdens gebruik. Een duidelijke handleiding is inbegrepen bij levering. Ontworpen voor efficiënt en veilig werk op het veld.
Caractéristiques
| Marque | Walterscheid |
|---|---|
| Grootte | 300E |
| Lz (mm) | 910 |
| A (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| Profielbuissparing | 0v/1 |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 27 x 74,6 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 27 x 74,6 |
| Sluitsysteem | Treksluiting / treksluiting |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profiel | Citroenprofiel |
| Afscherming | SD 15 |
| N max. (omw./min.) | 540 |
| Sluiting | AZG / ASGE |
| Type | W |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Pk / kW (1000 / 540 omw./min.) | 44 / 28 |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
523,58 €
HT:
436,32 €
445,04 €
HT:
370,87 €
HT:
