
calcActive())">
1 199,18 €
HT:
999,32 €
1 019,30 €
HT:
849,42 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080299
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Walterscheid Aftakas W2500 1 3/4" 6 splines S4/S5 860mm 90pk 540rpm
De Walterscheid Aftakas W2500 is gemaakt voor standaard gebruik bij tractoren en werktuigen tot 90 pk bij 540 omw/min. De aftakas heeft een lengte van 860 mm en een sterprofiel met S4/S5 buis. Beide zijden hebben een 1 3/4” as met 6 splines en een automatische treksluiting voor stevige koppeling. De kruisgrootte is 36 x 89 mm en de sluiting is QS/QS. De as is voorzien van een SD 25 afscherming voor veilige werking. Dit model levert 1175 Nm bij 540 omw/min en biedt hoge betrouwbaarheid bij zwaar werk. Gebruiksaanwijzing wordt meegeleverd.
Caractéristiques
| Marque | Walterscheid |
|---|---|
| Grootte | 2500 |
| Lz (mm) | 860 |
| A (profiel) | 1 3/4", 6 splines |
| B (profiel) | 1 3/4", 6 splines |
| Profielbuissparing | S4/S5 |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 36 x 89 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 36 x 89 |
| Sluitsysteem | Automatische treksluiting / automatische treksluiting |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/4", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/4", 6 splines |
| Profiel | Met sterprofiel |
| Afscherming | SD 25 |
| N max. (omw./min.) | 540 |
| Sluiting | QS/QS |
| Type | W |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Pk / kW (1000 / 540 omw./min.) | 102 / 66 |
| Tot pk / kW (540 omw./min.) | 90/66 |
| Tot pk / kW (max. 1.000 omw./min.) | 139/102 |
| Nm (540 omw./min.) | 1175 |
| Nm (1.000 omw./min.) | 975 |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
1 199,18 €
HT:
999,32 €
1 019,30 €
HT:
849,42 €
HT:
