
calcActive())">
829,13 €
HT:
690,94 €
704,76 €
HT:
587,30 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080300
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Walterscheid Aftakas W2200 1 3/8" 6-splines 540 omw/min citroenprofiel
De Walterscheid Aftakas W2200 met citroenprofiel is gemaakt voor een betrouwbare krachtoverdracht tussen trekker en werktuig. De as heeft aan beide kanten een 1 3/8" aansluiting met 6 splines en een automatische treksluiting. Met een lengte van 1410 mm en een maximaal toerental van 540 omw/min levert hij tot 27 pk (20 kW). De kruisgrootte is 24 x 61 mm en de as is voorzien van een SD 15 afscherming. Dit model heeft een stevige bouw en zorgt voor een stabiele werking. De gebruiksaanwijzing wordt meegeleverd, zodat montage en onderhoud eenvoudig blijven.
Caractéristiques
| Marque | Walterscheid |
|---|---|
| Grootte | 2200 |
| Lz (mm) | 1410 |
| A (profiel) | 1 3/8", 6 splines |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 splines |
| Profielbuissparing | 0v/1 |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 24 x 61 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 24 x 61 |
| Sluitsysteem | Automatische treksluiting / automatische treksluiting |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profiel | Met citroenprofiel |
| Afscherming | SD 15 |
| N max. (omw./min.) | 540 |
| Sluiting | QS/QS |
| Type | W |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Pk / kW (1000 / 540 omw./min.) | 31 / 20 |
| Tot pk / kW (540 omw./min.) | 27/20 |
| Tot pk / kW (max. 1.000 omw./min.) | 42/43 |
| Nm (540 omw./min.) | 355 |
| Nm (1.000 omw./min.) | 295 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
829,13 €
HT:
690,94 €
704,76 €
HT:
587,30 €
HT:
