
calcActive())">
2 064,46 €
HT:
1 720,38 €
1 754,78 €
HT:
1 462,32 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080301
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Walterscheid Aftakas W type 2500, 1 3/8" 6 splines, sterprofiel, 540 omw/min, 90 pk
De Walterscheid Aftakas W type 2500 is gemaakt voor krachtig en betrouwbaar gebruik bij werktuigen tot 90 pk. De as heeft een lengte van 2010 mm en draait veilig tot 540 omw/min. Beide zijden hebben een 1 3/8" aansluiting met 6 splines. Het sterprofiel zorgt voor een sterke en stabiele krachtoverdracht. De kruisstukken van 36 x 89 mm tonen de stevige bouw. De aftakas heeft een automatische treksluiting aan beide kanten en een SD25/1 afscherming voor extra veiligheid. Ook zit er een duidelijke handleiding bij. Deze as past goed bij werktuigen die veel vermogen vragen en constant prestaties moeten leveren.
Caractéristiques
| Marque | Walterscheid |
|---|---|
| Grootte | 2500 |
| Lz (mm) | 2010 |
| A (profiel) | 1 3/8", 6 splines |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 splines |
| Profielbuissparing | S4/S5 |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 36 x 89 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 36 x 89 |
| Sluitsysteem | Automatische treksluiting / automatische treksluiting |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profiel | Met sterprofiel |
| Afscherming | SD25/1 |
| N max. (omw./min.) | 540 |
| Sluiting | QS/QS |
| Type | W |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Pk / kW (1000 / 540 omw./min.) | 102 / 66 |
| Tot pk / kW (540 omw./min.) | 90/66 |
| Tot pk / kW (max. 1.000 omw./min.) | 139/102 |
| Nm (540 omw./min.) | 1175 |
| Nm (1.000 omw./min.) | 975 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
2 064,46 €
HT:
1 720,38 €
1 754,78 €
HT:
1 462,32 €
HT:
