
calcActive())">
197,35 €
HT:
164,46 €
167,75 €
HT:
139,79 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080306
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / BLUELINE Aftakas
De BLUELINE aftakas in standaard uitvoering is gemaakt voor betrouwbaar gebruik tussen trekker en werktuig. Deze as heeft maat B2 en een lengte van 710 mm. Beide kanten hebben een 1 3/8" aansluiting met 6 splines volgens het Italiaans systeem. De as gebruikt een drukstift-sluiting aan beide zijden. De kruisgrootte is 24 x 61 mm. Het model levert tot 27 pk bij 540 omw/min en tot 40 pk bij 1.000 omw/min, met een koppel van 350 respectievelijk 285 Nm. De sparing is P3/P4. De aftakas wordt geleverd met een duidelijke gebruiksaanwijzing. Ideaal voor dagelijks werk met lichte tot middelzware machines.
Caractéristiques
| Marque | Blueline |
|---|---|
| Grootte | B2 |
| Lz (mm) | 710 |
| A (profiel) | 1 3/8" 6 spline |
| B (profiel) | 1 3/8" 6 spline |
| Profielbuissparing | P3/P4 |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 24 x 61 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 24 x 61 |
| Sluitsysteem | Drukstift / drukstift |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profiel | Italiaans systeem |
| Type | Standaard uitvoering |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Tot pk / kW (540 omw./min.) | 27/20 |
| Tot pk / kW (max. 1.000 omw./min.) | 40/30 |
| Nm (540 omw./min.) | 350 |
| Nm (1.000 omw./min.) | 285 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
197,35 €
HT:
164,46 €
167,75 €
HT:
139,79 €
HT:
