
calcActive())">
326,28 €
HT:
271,90 €
277,34 €
HT:
231,12 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080308
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Weasler Aftakas, grootte: F21, AW10, AW10S, lengte: 860 mm, 1 3/8" 6 spline, citroenprofiel
Deze Weasler aftakas is een standaard uitvoering met citroenprofiel en treksluiting aan beide zijden. De as heeft een lengte van 860 mm en past op een aansluiting van 1 3/8" met 6 splines. Geschikt voor types F21, AW10 en AW10S. De kruisgrootte is 22 x 54,8 mm aan beide kanten. De aftakas kan een vermogen aan tot 23 pk bij 1000 omw/min. De uitvoering is stevig en betrouwbaar bij dagelijks gebruik in de landbouw. De set wordt geleverd met een duidelijke gebruiksaanwijzing voor correcte montage en onderhoud. Ontworpen voor een veilige en soepele overdracht van kracht tussen trekker en werktuig.
Caractéristiques
| Marque | Weasler |
|---|---|
| Grootte | F21, AW10, AW10S |
| Lz (mm) | 860 |
| A (profiel) | 1 3/8" 6 spline |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| Profielbuissparing | G1/G2 |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 22 x 54,8 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 22 x 54,8 |
| Sluitsysteem | Treksluiting / treksluiting |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profiel | Citroenprofiel |
| Type | Standaard uitvoering |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Tot pk / kW (540 omw./min.) | 45976 |
| Tot pk / kW (max. 1.000 omw./min.) | 23/17 |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
326,28 €
HT:
271,90 €
277,34 €
HT:
231,12 €
HT:
