
calcActive())">
375,86 €
HT:
313,22 €
319,49 €
HT:
266,24 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080310
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Walterscheid Aftakas, grootte: W100E, lengte: 560 mm, 1 3/8" 6 splines, Zitronenprofiel
De Walterscheid aftakas W100E heeft een lengte van 560 mm en is geschikt voor een toerental van 540 omw/min. De as heeft aan beide zijden een aansluiting van 1 3/8" met 6 splines. Het Zitronenprofiel zorgt voor een stevige en nauwkeurige verbinding tussen trekker en werktuig. De aftakas heeft een kruisstuk van 22 x 54,8 mm en is voorzien van een Ziehverschluss sluiting. De afscherming is type SD 05. Deze as levert een vermogen van 18 pk bij 1000 omw/min of 12 kW bij 540 omw/min. De gebruiksaanwijzing wordt meegeleverd voor juiste montage en onderhoud.
Caractéristiques
| Marque | Walterscheid |
|---|---|
| Grootte | 100E |
| Lz (mm) | 560 |
| A (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| Profielbuissparing | 00c/0a |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 22 x 54,8 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 22 x 54,8 |
| Sluitsysteem | Ziehverschluss / Ziehverschluss |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profiel | Zitronenprofil |
| Afscherming | SD 05 |
| N max. (omw./min.) | 540 |
| Sluiting | AZG / ASGE |
| Type | W |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Pk / kW (1000 / 540 omw./min.) | 18 / 12 |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
375,86 €
HT:
313,22 €
319,49 €
HT:
266,24 €
HT:
