
calcActive())">
1 123,55 €
HT:
936,29 €
955,02 €
HT:
795,85 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080315
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Walterscheid Aftakas 2400mm 1 3/8" 6 splines Citroenprofiel 540rpm 53pk
Deze Walterscheid aftakas van 2400 mm is gebouwd voor kracht en betrouwbare werking. De as heeft aan beide zijden een 1 3/8” aansluiting met 6 splines en een citroenprofiel. Hij levert bij 540 omw/min tot 53 pk en is geschikt voor trekkers en werktuigen met automatische treksluiting aan beide kanten. De aandrijfas heeft kruisgrootte 32 x 76 mm en een SD 25 afscherming voor veilig gebruik. Dankzij het stevige W-type ontwerp blijft de as stabiel, ook bij hoge belasting. De gebruiksaanwijzing wordt meegeleverd voor juiste montage en onderhoud. Een duurzame aftakas voor dagelijks agrarisch werk.
Caractéristiques
| Marque | Walterscheid |
|---|---|
| Grootte | 2400 |
| Lz (mm) | 1610 |
| A (profiel) | 1 3/8", 6 splines |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 splines |
| Profielbuissparing | 1b/2a |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 32 x 76 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 32 x 76 |
| Sluitsysteem | Automatische treksluiting / automatische treksluiting |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profiel | Met citroenprofiel |
| Afscherming | SD 25 |
| N max. (omw./min.) | 540 |
| Sluiting | QS/QS |
| Type | W |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Pk / kW (1000 / 540 omw./min.) | 61 / 39 |
| Tot pk / kW (540 omw./min.) | 53/39 |
| Tot pk / kW (max. 1.000 omw./min.) | 83/61 |
| Nm (540 omw./min.) | 695 |
| Nm (1.000 omw./min.) | 580 |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
1 123,55 €
HT:
936,29 €
955,02 €
HT:
795,85 €
HT:
