
calcActive())">
1 378,02 €
HT:
1 148,35 €
1 171,32 €
HT:
976,10 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080317
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Walterscheid Aftakas W type, 1 3/8" 6 splines, 2400 mm, 540 omw/min, 61 pk / 39 kW
De Walterscheid aftakas W type is een sterke en betrouwbare as voor dagelijks gebruik in de landbouw. De aftakas heeft een lengte van 2400 mm en een werkbereik van 1510 mm. Beide zijden hebben een 1 3/8" aansluiting met 6 splines. De as levert een vermogen van 61 pk (39 kW) bij 540 omw/min en heeft een koppel van 695 Nm. De automatische treksluiting zorgt voor een vaste verbinding tussen trekker en werktuig. De kruisgrootte is 32 x 76 mm en de buis heeft een citroenprofiel. De as is voorzien van SD 25/1 afscherming en wordt geleverd met een duidelijke gebruiksaanwijzing.
Caractéristiques
| Marque | Walterscheid |
|---|---|
| Grootte | 2400 |
| Lz (mm) | 1510 |
| A (profiel) | 1 3/8", 6 splines |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 splines |
| Profielbuissparing | 1b/2a |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 32 x 76 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 32 x 76 |
| Sluitsysteem | Automatische treksluiting / automatische treksluiting |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profiel | Met citroenprofiel |
| Afscherming | SD 25/1 |
| N max. (omw./min.) | 540 |
| Sluiting | QS/QS |
| Type | W |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Pk / kW (1000 / 540 omw./min.) | 61 / 39 |
| Tot pk / kW (540 omw./min.) | 53/39 |
| Tot pk / kW (max. 1.000 omw./min.) | 83/61 |
| Nm (540 omw./min.) | 695 |
| Nm (1.000 omw./min.) | 580 |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
1 378,02 €
HT:
1 148,35 €
1 171,32 €
HT:
976,10 €
HT:
