
calcActive())">
1 236,38 €
HT:
1 030,32 €
1 050,92 €
HT:
875,77 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080318
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Walterscheid Aftakas
De Walterscheid Aftakas type W is een sterke en betrouwbare as voor het overbrengen van vermogen tussen trekker en werktuig. De as heeft aan beide kanten een 1 3/8" aansluiting met 6 splines en een citroenprofiel. De lengte is 2010 mm met een totale grootte van 2300. Het automatische sluitsysteem (QS/QS) zorgt voor een vaste koppeling zonder extra moeite. De as kan tot 60 pk of 44 kW aan bij 1000 omw/min. Bij 540 omw/min levert hij 38 pk of 28 kW met een koppel van 500 Nm. De SD25 Z afscherming biedt veilige werking. Een gebruiksaanwijzing wordt meegeleverd voor correct gebruik en onderhoud.
Caractéristiques
| Marque | Walterscheid |
|---|---|
| Grootte | 2300 |
| Lz (mm) | 2010 |
| A (profiel) | 1 3/8", 6 splines |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 splines |
| Profielbuissparing | 1b/2a |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 27 x 74,6 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 27 x 74,6 |
| Sluitsysteem | Automatische treksluiting / automatische treksluiting |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profiel | Met citroenprofiel |
| Afscherming | SD25 Z |
| N max. (omw./min.) | 540 |
| Sluiting | QS/QS |
| Type | W |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Pk / kW (1000 / 540 omw./min.) | 44 / 28 |
| Tot pk / kW (540 omw./min.) | 38/28 |
| Tot pk / kW (max. 1.000 omw./min.) | 60/44 |
| Nm (540 omw./min.) | 500 |
| Nm (1.000 omw./min.) | 415 |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
1 236,38 €
HT:
1 030,32 €
1 050,92 €
HT:
875,77 €
HT:
