
calcActive())">
825,35 €
HT:
687,79 €
701,54 €
HT:
584,62 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080322
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / BONDIOLI & PAVESI Aftakas SFT serie H7 1210mm 1 3/8" 6 splines
De BONDIOLI & PAVESI aftakas uit de SFT serie H7 heeft een lengte van 1210 mm en aansluitingen van 1 3/8" met 6 splines aan beide zijden. Deze aftakas past binnen het Italiaanse profielsysteem en heeft een drukstiftsluiting aan trekker- en werktuigzijde. De kruisgrootte is 27 x 100 mm aan beide kanten. De profielbuissparing is 51,2 x 5,0 / 58,2 x 3,25 mm. Deze uitvoering is geschikt voor standaard toepassingen in landbouwmachines. De aftakas wordt compleet geleverd met handleiding, zodat montage en onderhoud duidelijk zijn. Stevige bouw en betrouwbare sluiting zorgen voor een vaste en veilige koppeling.
Caractéristiques
| Marque | Bondioli & Pavesi |
|---|---|
| Grootte | H7 |
| Lz (mm) | 1210 |
| A (profiel) | 1 3/8" 6 Zähne |
| B (profiel) | 1 3/8" 6 Zähne |
| Profielbuissparing | 51,2 x 5,0 / 58,2 x 3,25 |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 27 x 100 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 27 x 100 |
| Sluitsysteem | Drukstift / drukstift |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profiel | Italiaans systeem |
| Type | SFT serie, standaard |
| Extra informatie | Bedienungsanleitung ist im Lieferumfang enthalten |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
825,35 €
HT:
687,79 €
701,54 €
HT:
584,62 €
HT:
