
calcActive())">
627,44 €
HT:
522,87 €
533,33 €
HT:
444,44 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080324
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / BONDIOLI & PAVESI Aftakas S5 | 1 3/8" 6 splines | Lengte 860 mm | SFT Serie
De BONDIOLI & PAVESI aftakas S5 is een sterke en betrouwbare as voor standaard toepassingen. De as heeft een lengte van 860 mm en is voorzien van 1 3/8" aansluitingen met 6 splines aan beide zijden. Het SFT model hoort bij de standaardserie en past binnen het Italiaanse profiel. De drukstift en treksluiting zorgen voor een vaste koppeling tussen trekker en werktuig. De kruisgrootte is 30,2 x 79,4 mm voor zowel A- als B-zijde. De profielbuissparing is 44,2 x 4,2 / 50,2 x 2,75 mm. Deze aftakas wordt geleverd met een handleiding en is geschikt voor dagelijks gebruik op landbouwmachines.
Caractéristiques
| Marque | Bondioli & Pavesi |
|---|---|
| Grootte | S5 |
| Lz (mm) | 860 |
| A (profiel) | 1 3/8" 6 Zähne |
| B (profiel) | 1 3/8" 6 Zähne |
| Profielbuissparing | 44,2 x 4,2 / 50,2 x 2,75 |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 30,2 x 79,4 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 30,2 x 79,4 |
| Sluitsysteem | Drukstift / treksluiting |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profiel | Italiaans systeem |
| Type | SFT serie, standaard |
| Extra informatie | Bedienungsanleitung ist im Lieferumfang enthalten |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
627,44 €
HT:
522,87 €
533,33 €
HT:
444,44 €
HT:
