
calcActive())">
1 255,66 €
HT:
1 046,38 €
1 067,30 €
HT:
889,42 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080329
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / BONDIOLI & PAVESI Aftakas SFT serie SH 1210mm 1 3/8"-6Z – 1 3/4"-20Z
De BONDIOLI & PAVESI aftakas uit de SFT serie type SH heeft een lengte van 1210 mm en is gemaakt voor krachtig gebruik tussen trekker en werktuig. De trekkerzijde heeft een as van 1 3/4" met 20 splines, de werktuigzijde 1 3/8" met 6 splines. Het profiel volgt het Italiaans systeem. Beide kruizen hebben een maat van 42 x 107,5 mm voor een sterke en stabiele verbinding. De aftakas gebruikt een schuifpen-sluitsysteem dat snel koppelen mogelijk maakt. De profielbuissparing is 61,7 x 5,75 / 70,2 x 4,1 mm. Deze standaard SFT-as wordt geleverd met handleiding en is geschikt voor veel landbouwtoepassingen.
Caractéristiques
| Marque | Bondioli & Pavesi |
|---|---|
| Grootte | SH |
| Lz (mm) | 1210 |
| A (profiel) | 1 3/8" 6 Zähne |
| B (profiel) | 1 3/4" 20 Zähne |
| Profielbuissparing | 61,7 x 5,75 / 70,2 x 4,1 |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 42 x 107,5 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 42 x 107,5 |
| Sluitsysteem | Schiebestift / Schiebestift |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/4", 20 splines |
| Profiel | Italiaans systeem |
| Type | SFT serie, standaard |
| Extra informatie | Bedienungsanleitung ist im Lieferumfang enthalten |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
1 255,66 €
HT:
1 046,38 €
1 067,30 €
HT:
889,42 €
HT:
