
calcActive())">
732,89 €
HT:
610,74 €
622,96 €
HT:
519,13 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080348
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / BONDIOLI & PAVESI Aftakas, grootte: G8, lengte: 810 mm, 1 3/8" 6 spline, 1080 Nm
De BONDIOLI & PAVESI aftakas G8 heeft een lengte van 810 mm en is gemaakt voor betrouwbaar koppelverbruik tot 1080 Nm bij 540 omw./min. Beide zijden hebben een 1 3/8” 6-spline aansluiting volgens het Italiaans systeem. De drukstift op beide einden zorgt voor een vaste koppeling tussen trekker en werktuig. De kruisgrootte is 35 x 93,5 mm en de buis heeft een profielmaat van 45,0 x 5,5 / 54,0 x 4,3 mm. De aftakas behoort tot de Global serie standaard en wordt geleverd met een duidelijke handleiding. Geschikt voor vermogens tot 83 pk bij 540 omw./min. en 130 pk bij 1.000 omw./min.
Caractéristiques
| Marque | Bondioli & Pavesi |
|---|---|
| Grootte | G8 |
| Lz (mm) | 810 |
| A (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| Profielbuissparing | 45,0 x 5,5 / 54,0 x 4,3 |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 35 x 93,5 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 35 x 93,5 |
| Sluitsysteem | Drukstift / drukstift |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profiel | Italiaans systeem |
| Type | Global serie standaard (100 oude serie) |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Tot pk / kW (540 omw./min.) | 83/61 |
| Tot pk / kW (max. 1.000 omw./min.) | 130/96 |
| Nm (540 omw./min.) | 1080 |
| Nm (1.000 omw./min.) | 913 |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
732,89 €
HT:
610,74 €
622,96 €
HT:
519,13 €
HT:
