
calcActive())">
591,43 €
HT:
492,86 €
502,72 €
HT:
418,93 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080349
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / BONDIOLI & PAVESI Aftakas, grootte: G8, lengte: 760 mm
De BONDIOLI & PAVESI aftakas G8 met een lengte van 760 mm is geschikt voor standaard toepassingen in de landbouw. Deze as heeft aan beide kanten een 1 3/8", 6-spline profiel en gebruikt een drukstift sluiting. De kruisgrootte is 35 x 93,5 mm aan beide zijden. De as hoort bij het Italiaanse systeem en komt uit de Global serie standaard. Het maximale vermogen is 83 pk bij 540 omw/min en 130 pk bij 1.000 omw/min, met een koppel tot 1080 Nm. De profielbuizen meten 45,0 x 5,5 en 54,0 x 4,2 mm. Een duidelijke handleiding wordt meegeleverd voor juiste montage en gebruik.
Caractéristiques
| Marque | Bondioli & Pavesi |
|---|---|
| Grootte | G8 |
| Lz (mm) | 760 |
| A (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| Profielbuissparing | 45,0 x 5,5 / 54,0 x 4,2 |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 35 x 93,5 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 35 x 93,5 |
| Sluitsysteem | Drukstift / drukstift |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profiel | Italiaans systeem |
| Type | Global serie standaard (100 oude serie) |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Tot pk / kW (540 omw./min.) | 83/61 |
| Tot pk / kW (max. 1.000 omw./min.) | 130/96 |
| Nm (540 omw./min.) | 1080 |
| Nm (1.000 omw./min.) | 913 |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
591,43 €
HT:
492,86 €
502,72 €
HT:
418,93 €
HT:
