
calcActive())">
1 020,49 €
HT:
850,41 €
867,42 €
HT:
722,85 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080352
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / BONDIOLI & PAVESI Aftakas, grootte: S9, lengte: 1010 mm, 1 3/8" 6 splines, 166 pk max
De BONDIOLI & PAVESI aftakas S9 heeft een lengte van 1010 mm en is ontworpen voor een betrouwbare krachtoverbrenging tussen trekker en werktuig. De 1 3/8" 6-spline aansluitingen aan beide zijden zorgen voor een stevige verbinding. Het drukstift-sluitsysteem maakt koppelen en losmaken snel en eenvoudig. Deze aftakas levert tot 166 pk bij 1000 omw/min en 110 pk bij 540 omw/min. Het stevige Italiaanse profiel biedt duurzaamheid bij zwaar gebruik. Met kruisgrootte van 34,9 x 106 mm en profielbuissparing van 58,5 x 4,5 / 66,0 x 3,8 is deze as geschikt voor standaard toepassingen in landbouwmachines. Handleiding wordt meegeleverd.
Caractéristiques
| Marque | Bondioli & Pavesi |
|---|---|
| Grootte | S9 |
| Lz (mm) | 1010 |
| A (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| Profielbuissparing | 58,5 x 4,5 / 66,0 x 3,8 |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 34,9 x 106 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 34,9 x 106 |
| Sluitsysteem | Drukstift / drukstift |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profiel | Italiaans systeem |
| Type | SFT serie, standaard |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Tot pk / kW (540 omw./min.) | 110/81 |
| Tot pk / kW (max. 1.000 omw./min.) | 166/122 |
| Nm (540 omw./min.) | 1431 |
| Nm (1.000 omw./min.) | 1166 |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
1 020,49 €
HT:
850,41 €
867,42 €
HT:
722,85 €
HT:
