
calcActive())">
427,37 €
HT:
356,14 €
363,26 €
HT:
302,72 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080357
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Weasler Aftakas AW10 Standaard – Treksluiting, 1210 mm, 1" 15 spline, Citroenprofiel
Deze Weasler aftakas AW10 Standaard heeft een lengte van 1210 mm en is gemaakt voor betrouwbare krachtoverdracht tussen trekker en werktuig. De as heeft een citroenprofiel voor soepele werking en minder slijtage. Aan de trekkerzijde zit een 1" aansluiting met 15 spline, terwijl de werktuigzijde een diameter van 25 mm heeft met spiebaan van 8 mm en een schroefdraadboring van 10 mm. De treksluiting met ronde boring en stelbout zorgt voor een vaste verbinding. Geschikt tot 23 pk bij 1000 omw/min en 17 kW bij 540 omw/min. Een duidelijke gebruiksaanwijzing wordt meegeleverd.
Caractéristiques
| Marque | Weasler |
|---|---|
| Grootte | AW10 |
| Lz (mm) | 1210 |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 1" 15 Zähne |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 22 x 54,8 |
| Sluitsysteem | Treksluiting / Ronde boring met stelbout |
| Uitvoering werktuigzijde | Ø: 25 mm, met spiebaan van 8 mm en schroefdraadboring van 10 mm |
| Uitvoering trekkerzijde | 1", 15 spline |
| Profiel | Met citroenprofiel |
| Type | Standaard uitvoering |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Tot pk / kW (540 omw./min.) | 45976 |
| Tot pk / kW (max. 1.000 omw./min.) | 23/17 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
427,37 €
HT:
356,14 €
363,26 €
HT:
302,72 €
HT:
