
calcActive())">
623,81 €
HT:
519,84 €
530,23 €
HT:
441,86 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080483
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / BLUELINE Aftakas, grootte: F238, lengte: 860 mm, tweezijdig groothoek, 1 3/8" 6 splines
De BLUELINE aftakas F238 is een sterke tweezijdige groothoekas met een lengte van 860 mm. Beide zijden hebben een 1 3/8" aansluiting met 6 splines. De as heeft een citroenprofiel en een draaisluiting aan beide kanten. De kruisgrootte aan trekker- en werktuigzijde is 27 x 75 x 24 x 91 mm. Deze aftakas zorgt voor constante kracht overbrenging, ook bij scherpe hoeken. Dankzij het groothoekontwerp blijft de werking soepel bij wisselende bewegingen. De buissparing is G3/G4. Bij levering zit een duidelijke gebruiksaanwijzing, zodat montage en onderhoud snel en veilig kunnen gebeuren.
Caractéristiques
| Marque | Blueline |
|---|---|
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 27 x 75 x 24 x 91 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 27 x 75 x 24 x 91 |
| Grootte | F238 |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Lz (mm) | 860 |
| Groothoek | Tweezijdig |
| Profiel | Met citroenprofiel |
| Sluitsysteem | Draaisluiting / draaisluiting |
| Profielbuissparing | G3/G4 |
| A (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
623,81 €
HT:
519,84 €
530,23 €
HT:
441,86 €
HT:
