
calcActive())">
673,39 €
HT:
561,16 €
572,38 €
HT:
476,98 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080484
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / BLUELINE Aftakas, grootte: F248, lengte: 860 mm, groothoek dubbelzijdig, 1 3/8" 6 splines
De BLUELINE aftakas F248 heeft een lengte van 860 mm en is groothoek uitgevoerd aan beide zijden. De trekkerzijde en werktuigzijde hebben elk een aansluiting van 1 3/8" met 6 splines. Deze aftakas is uitgerust met een citroenprofiel en een draaisluiting aan beide kanten. De kruisgrootte is 32 x 76 x 27 x 94 mm voor zowel A- als B-profiel. Dankzij de groothoekconstructie blijft de krachtoverdracht stabiel, ook bij scherpe hoeken. De profielbuissparing is G5/G6. De aftakas wordt geleverd met een duidelijke gebruiksaanwijzing zodat montage en onderhoud eenvoudig zijn. Geschikt voor stevig agrarisch werk.
Caractéristiques
| Marque | Blueline |
|---|---|
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 32 x 76 x 27 x 94 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 32 x 76 x 27 x 94 |
| Grootte | F248 |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Lz (mm) | 860 |
| Groothoek | Aan beide zijden |
| Profiel | Met citroenprofiel |
| Sluitsysteem | Draaisluiting / draaisluiting |
| Profielbuissparing | G5/G6 |
| A (profiel) | 1 3/8" 6 splines |
| B (profiel) | 1 3/8" 6 splines |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
673,39 €
HT:
561,16 €
572,38 €
HT:
476,98 €
HT:
