
calcActive())">
881,65 €
HT:
734,71 €
749,40 €
HT:
624,50 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080485
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / BLUELINE Aftakas, grootte: F258, lengte: 860 mm
De BLUELINE aftakas F258 met een lengte van 860 mm is gemaakt voor kracht en betrouwbaarheid bij zwaar werk. Deze aftakas heeft een tweezijdige groothoek, wat zorgt voor soepele overbrenging van vermogen, ook bij scherpe hoeken. Beide zijden hebben een aansluiting van 1 3/8" met 6 splines. Het sterprofiel en de draaisluitingen aan beide kanten maken koppelen snel en veilig. De kruisgrootte is 36 x 89 x 32 x 106 mm, wat stevigheid biedt bij hoge belasting. De buissparing past op G7/G8 profielen. Bij levering zit een duidelijke gebruiksaanwijzing waarmee montage en onderhoud eenvoudig zijn.
Caractéristiques
| Marque | Blueline |
|---|---|
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 36 x 89 x 32 x 106 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 36 x 89 x 32 x 106 |
| Grootte | F258 |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Lz (mm) | 860 |
| Groothoek | Tweezijdig |
| Profiel | Met sterprofiel |
| Sluitsysteem | Draaisluiting / draaisluiting |
| Profielbuissparing | G7/G8 |
| A (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
881,65 €
HT:
734,71 €
749,40 €
HT:
624,50 €
HT:
