
calcActive())">
752,72 €
HT:
627,27 €
639,82 €
HT:
533,18 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080486
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / BLUELINE Aftakas, grootte: F238, lengte: 1210 mm, groothoek tweezijdig, 1 3/8" 6 splines
De BLUELINE aftakas F238 heeft een lengte van 1210 mm en een groothoek aan beide zijden. Hij is voorzien van een 1 3/8" 6-spline aansluiting, zowel aan de trekker- als aan de werktuigzijde. De as heeft een citroenprofiel en gebruikt een draaisluiting aan beide kanten voor stevige koppeling. De kruisgrootte is 27 x 75 x 24 x 91 mm, wat zorgt voor sterke werking bij hoge belasting. Deze aftakas is geschikt voor machines die veel beweging in de aandrijflijn vragen. De levering bevat een duidelijke gebruiksaanwijzing voor veilige montage en onderhoud.
Caractéristiques
| Marque | Blueline |
|---|---|
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 27 x 75 x 24 x 91 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 27 x 75 x 24 x 91 |
| Grootte | F238 |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Lz (mm) | 1210 |
| Groothoek | Tweezijdig |
| Profiel | Met citroenprofiel |
| Sluitsysteem | Draaisluiting / draaisluiting |
| Profielbuissparing | G3/G4 |
| A (profiel) | 1 3/8" 6 spline |
| B (profiel) | 1 3/8" 6 spline |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
752,72 €
HT:
627,27 €
639,82 €
HT:
533,18 €
HT:
