
calcActive())">
445,28 €
HT:
371,07 €
378,49 €
HT:
315,41 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080489
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / BLUELINE Aftakas, grootte: F238, lengte: 860 mm
De BLUELINE aftakas F238 met een lengte van 860 mm is gemaakt voor betrouwbaar gebruik tussen trekker en werktuig. De as heeft een eenzijdige groothoek, wat zorgt voor soepele krachtoverdracht bij kleine stuuruitslagen. Beide zijden hebben een 1 3/8" aansluiting met 6 splines. Het citroenprofiel zorgt voor stabiele werking, ook onder belasting. De aftakas levert tot 35 pk bij 540 omw./min en tot 53 pk bij 1.000 omw./min. Het draaisluitsysteem met drukstift zorgt voor snelle montage. De as is geschikt voor diverse werktuigen in de landbouw. Een duidelijke gebruiksaanwijzing wordt meegeleverd.
Caractéristiques
| Marque | Blueline |
|---|---|
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 27 x 75 x 24 x 91 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 27 x 74,6 |
| Grootte | F238 |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Lz (mm) | 860 |
| Groothoek | Eenzijdig |
| Profiel | Met citroenprofiel |
| Sluitsysteem | Draaisluiting / drukstift |
| Serie | F238 |
| Profielbuissparing | G3/G4 |
| A (profiel) | 1 3/8" 6 spline |
| B (profiel) | 1 3/8" 6 spline |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Tot pk / kW (540 omw./min.) | 35 / 26 |
| Tot pk / kW (max. 1.000 omw./min.) | 53 / 39 |
| Nm (540 omw./min.) | 460 |
| Nm (1.000 omw./min.) | 370 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
445,28 €
HT:
371,07 €
378,49 €
HT:
315,41 €
HT:
