
calcActive())">
544,46 €
HT:
453,72 €
462,79 €
HT:
385,66 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080490
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / BLUELINE Aftakas, grootte: F248, lengte: 860 mm, groothoek, 1 3/8" 6 splines, 83 pk max.
De BLUELINE aftakas F248 heeft een lengte van 860 mm en is geschikt voor vermogens tot 83 pk. De aandrijfas heeft aan beide kanten een aansluiting van 1 3/8" met 6 splines en een groothoek aan één zijde. De as heeft een citroenprofiel met een stevige bouw die geschikt is voor zware werkzaamheden. De draaisluiting met drukstift zorgt voor een vaste en veilige koppeling. De kruisgrootte is 32 x 76 mm, wat zorgt voor een stabiele overbrenging van kracht. Deze aftakas is betrouwbaar bij gebruik op 540 of 1.000 omw/min en wordt geleverd met een duidelijke gebruiksaanwijzing.
Caractéristiques
| Marque | Blueline |
|---|---|
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 32 x 76 x 27 x 94 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 32 x 76 |
| Grootte | F248 |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Lz (mm) | 860 |
| Groothoek | éénzijdig |
| Profiel | Met citroenprofiel |
| Sluitsysteem | Draaisluiting / drukstift |
| Serie | F248 |
| Profielbuissparing | G5/G6 |
| A (profiel) | 1 3/8" 6 splines |
| B (profiel) | 1 3/8" 6 splines |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Tot pk / kW (540 omw./min.) | 53 / 39 |
| Tot pk / kW (max. 1.000 omw./min.) | 83 / 61 |
| Nm (540 omw./min.) | 690 |
| Nm (1.000 omw./min.) | 580 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
544,46 €
HT:
453,72 €
462,79 €
HT:
385,66 €
HT:
