
calcActive())">
713,06 €
HT:
594,22 €
606,10 €
HT:
505,08 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080491
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / BLUELINE Aftakas, grootte: F258, lengte: 860 mm
De BLUELINE aftakas F258 met een lengte van 860 mm is een sterke as voor krachtig werk tussen trekker en werktuig. De as heeft een eenzijdige groothoek, wat soepel draaien geeft bij scherpe hoeken. Aan beide kanten zit een 1 3/8" aansluiting met 6 splines. Hij kan tot 90 pk bij 540 omw/min aan, en tot 140 pk bij 1000 omw/min. Het sterprofiel zorgt voor stabiele krachtoverdracht. De aftakas heeft een draaisluiting met drukstift, waardoor koppelen stevig en snel gaat. Bij levering zit een gebruiksaanwijzing. Deze aftakas is geschikt voor middelzware tot zware toepassingen op het veld.
Caractéristiques
| Marque | Blueline |
|---|---|
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 36 x 89 x 32 x 106 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 36 x 88,8 |
| Grootte | F258 |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Lz (mm) | 860 |
| Groothoek | Eenzijdig |
| Profiel | Met sterprofiel |
| Sluitsysteem | Draaisluiting / drukstift |
| Profielbuissparing | G7/G8 |
| A (profiel) | 1 3/8" 6 spline |
| B (profiel) | 1 3/8" 6 spline |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Tot pk / kW (540 omw./min.) | 90 / 66 |
| Tot pk / kW (max. 1.000 omw./min.) | 140 / 102 |
| Nm (540 omw./min.) | 1165 |
| Nm (1.000 omw./min.) | 970 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
713,06 €
HT:
594,22 €
606,10 €
HT:
505,08 €
HT:
